Sünnipäev

SÕBRA PESAS

Ootame sind meie juurde sünnipäeva pidama. Meil on valmidus võõrustada kuni 40 külalist. Terve maja broneerides võid oma sünnipäevale kutsuda kuni 150 inimest. 

Pidades oma sünnipäeva reedesel või laupäevasel päeval on väga suur võimalus, et sinu sünnipäevapidu kostitatakse ka elava muusikaga. Esinejatest annab ülevaate meie pubi programm.

Sünnipäeva üheks tähtsamaks kompnendiks on söök ja jook ehk peolaud.

Kõik saab alguse konsultatsioonist. Lähtudes sünnipäeva eelarvest, osalejate arvust ning soovidest, paneme kokku menüü ja joogieelistused. Meie pikaajaline peolaudade  korraldamise kogemus annab meile teadmised, millised on enamasti külaliste soovid ja vajadused.

See välistab olukorra, kus peolaual jääb toidust puudu või seda jääb liiga palju üle. Juhul kui toitu jääb üle, siis on võimalik seda karpidega kaasa pakkida, et järgmise päeva väsinud olekut maitsva toiduga turgutada.

PS: meie juures on võimalus korraldada ka laste sünnipäevi.

Sünnipäeva on võimalik pidada pubis kohapeal (pakume võimalust kasutada eraldatud ala) või soovi korral saate kasutada ka meie cateringi teenust, kui sünnipäev toimub teie poolt valitud kohas.

Vastame hea meelega kõigile tekkinud küsimustele. Võta meiega julgelt ühendust!

    Võru 55F, Tartu

    P-N: KOKKULEPPEL

    R-L: 22:00 – 04:00

    Sõbra Pesa OÜ 2022