Catering

SÕBRA PESAST

Catering

Cateringi teenus algab konsultatsiooniga. Vaatame üle sinu ürituse eripära ja külastajate arvu. Arutame koos läbi menüü ja anname soovitused toidu valiku  koguste osas (lähtudes üritust külastajate arvust ja eelistustest). Selle tulemusena paneme kokku sobiva menüü ja koostame hinnapakkumise.

Cateringi teenus täiustab palju erinevaid üritusi. Näiteks sünnipäevad, pulmad, firmapeod, konverentsid, suve- ja talvepäevad, peielauad, jõulupeod, kliendiüritused ja muud koosviibimised. Seetõttu oleme pannud kokku kolm teenusepaketti, mille vahel saate valida endale sobivama.

Pakume ka välimüügi teenust.

  Catering teenuste variandid

  Catering täislahendus teenus

  Sisaldab eelnevalt konsultatsiooni käigus kokkulepitud toite koos lauanõude ja teenindusega. Transpordime toidu ürituse toimumispaika. Katame laua ja garanteerime, et toidulaud on pidulik ja söögid isuäratavad. Õhtu jooksul teenindab külalisi teenindaja, kes tagab ürituse sujuva kulgemise. Ürituse lõppedes mustade nõude pärast muretsema ei pea.

  Osaline catering teenus

  Sisaldab eelnevalt konsultatsiooni käigus kokkulepitud toite koos lauanõudega. Sooja toidu toimetame kohale marmiitides. Kasutame laua katmisel kõike, mis muudavad tavalise toidulaua pidulikuks – valged laualinad, vastavad nõud. Soovi korral saame pakkuda ka lisanõusid (šampanjapokaalid, viinapitsid, koogitaldrikud jm.). Teenus sisaldab ka peojärgset nõude koristust.

  Toidu tellimise võimalus

  Sisaldab eelnevalt konsultatsiooni käigus toitude valmistamist. Selleks, et toit püsiks soe ja maitsev, asetame toidu termonõudesse. Külma laua toidud serveerime ühekordsetel ilusti kaunistatud vaagnatel, mis muudab teie ürituse korraldamise mugavaks. Toitude kättesaamine toimub kokkuleppel, kas soovite ise järele tulla või transpordime toidud ürituse toimumiskohta.

  Võru 55F, Tartu

  P-N: KOKKULEPPEL

  R-L: 22:00 – 04:00

  Sõbra Pesa OÜ 2022